Houens Odde LM2022

Medarbejdere

Her er vi! Os fra korpskontoret og Houens Odde.

Foto: Johny Kristensen

Ledelsen

Ole Buch Rahbek

Generalsekretær

ole.rahbek@kfumspejderne.dk

22 30 78 33

Jakob Frost

Chefkonsulent

jakobfrost@kfumspejderne.dk

22 22 94 77

Karsten Vilken Mulvad

Centerleder, Houens Odde

karsten@kfumspejderne.dk

76 32 71 11

Kristian Rostgaard

Souschef

kristian@kfumspejderne.dk

22 22 94 21

Administration

Birgitte Bøje

Sekretariatskonsulent

birgitte@kfumspejderne.dk

39 16 26 31

Kristine Nørtoft Kjær Hansen

Bogholder

kristine@kfumspejderne.dk

39 16 26 32

Linda Lindahl Jørgensen

Medlemsservice

lindahl@kfumspejderne.dk

39 16 26 40

Monica Ingerslev

Medlemsservice

monica@kfumspejderne.dk

Susanne Christoffersen

Sekretær

houensodde@houensodde.dk

76 32 71 10

Tue Skovgaard

Chefkonsulent, administrationen

tue.skovgaard@kfumspejderne.dk

29 46 55 96

Kommunikation

Henriette Pedersen

Kommunikationspraktikant

henriette.s.p@kfumspejderne.dk

Juliane Holmstrøm

Grafisk Designer

juliane@kfumspejderne.dk

25 38 87 36

Lisette Lykke Andersen

Kommunikationskonsulent

lisette@kfumspejderne.dk

60 62 04 06

Maiken Kuld

Projektmedarbejder i kommunikation

maiken@kfumspejderne.dk

30 42 75 02

Marie Oland Tanggaard

Kommunikationschef

marie@kfumspejderne.dk

21 25 58 45

Konsulenter

Marie Snedker

Udviklingskonsulent, vest

marie.snedker@kfumspejderne.dk

22 22 94 27

Nicolaj Mathiasen

Salgs- og arrangementskonsulent

nicolaj@houensodde.dk

22 22 94 18

Peter Lentz

Udviklingskonsulent, Projektleder

pl@kfumspejderne.dk

20 78 08 70

Sofie Ilsøe Sjöblom

Sekretariatskonsulent, Leder af Huset 2450

sofie-is@kfumspejderne.dk

22 22 94 29

Sus Lynge Dahl

Udviklingskonsulent, vest

sus@kfumspejderne.dk

22 22 94 23

Thomas Olsen

Udviklingskonsulent

thomas@kfumspejderne.dk

22 22 94 22

Projektmedarbejdere

Carl Oehlenschläger

Projektmedarbejder, Science Piraterne

CO@kfumspejderne.dk

30 56 36 34

Ida Cecilie Bondesen Rasmussen

Projektmedarbejder, Future Leaders

icbr@kfumspejderne.dk

Julie Jensen Spindler

Projektmedarbejder, Hele Danmarks Familieklub

juliejensenspindler@kfumspejderne.dk

Giv et år-spejdere 

Andreas Husted Tanggaard

GEÅ-CPH og udvikling

andreas.tanggaard@kfumspejderne.dk

22 22 94 78

Malene Herskov

GEÅ-aktivitet Houens Odde

Sara Pedersen

GEÅ – Kommunikation

sara.pedersen@kfumspejderne.dk

29 40 17 68

Signe Harboe-Johansen

GEÅ-outdoor Houens Odde

signe.h-j@kfumspejderne.dk

Praktisk personale

Carsten Ebert

Pedel, Spejdercenter CPH

Gitte Møller

Køkkenmedhjælper

houensodde@houensodde.dk

70 10 51 15

Kenneth Tarillon

Pedelmedhjælper

houensodde@houensodde.dk

70 10 51 15

Kristian Schneider

Pedel

houensodde@houensodde.dk

70 10 51 15

Lone Lange

Køkkenmedhjælper

houensodde@houensodde.dk

70 10 51 15

René Jensen

Chefkok, Houens Odde

houensodde@houensodde.dk

70 10 51 15

Menu